مقالات

4 دلیل اساسی برای خرید از فروشگاه پویا شارپ

4 دلیل اساسی برای خرید از فروشگاه پویا شارپ

4 دلیل اساسی برای خرید از فروشگاه پویا شارپ

بخش مشاوره و نیاز سنجی تخصصی:

تیم فروش پویا شارپ در صورت نیاز ، در محل مشتری حضور پیدا کرده و  با دانش و تجربیات چندین ساله  که در این بخش دارند ، پس از بررسی و نیاز سنجی بهترین انتخاب را پیشنهاد خواهند داد که  هم از نظر ظرفیت ، قیمت ، کیفیت و انرژی ، متناسب با هر مشتری خواهد بود .

ارائه مشاوره فنی تخصصی:

گروه فنی پویا شارپ به جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده  سعی بر این دارد که بهترین نوع از محصول از لحاظ کیفیت  را در اختیارتان قرار دهد. در نتیجه آمادگی دارد تا مشاوره فنی و تخصصی در ارتباط با محصولات و خدمات مجموعه ارائه و شما را در انتخاب هرچه مناسب ترهمراهی کند.

به این منظور میتوانید سوالات خود را با ایمیل  info@pouyasharp.com مطرح و یا با شماره 02188863665 تماس حاصل فرمایید.

خدمات پس از فروش:

تیم فروش پویا شارپ با مشتریان خود در تماس خواهد بود و در صورتی که مشتریان بابت هر نوع اشکال احتمالی تماس بگیرند سریعا نیرو اعزام میگردد. همچنین تیم خدمات در هر زمان آماده آموزش اولیه دستگاه ها به متقاضیان میباشند.

تضمین کیفیت و گارانتی:

پویا شارپ با اعتقاد و باور به رسالت صداقت و مشتری مداری،تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و اصالت تمامی کالاهای ارائه شده را تضمین و با ضمانت نامه معتبر عرضه می نماید.مشتریان محترم می توانند اطمینان داشته باشند که کالای خریداری شده دارای شماره سریال معتبر از کمپانی اصلی تولید کننده بوده،هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است.

تلفن های مشاوره، پشتیبانی و فروش پویا شارپ : 88836703

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *